Znajdź wiadomość

Wyszukiwanie według nagłówków i treści

Odwiedzin:
dziś 17, wszystkich 2793965, online 3

Strona załadowała się
w 0.0107789 s
zużywając 1,15 MB

 

 
W świecie onirycznych krajobrazów.

Uczeń technikum - Jakub Jasiński, kształcący się w zawodzie technik informatyk prezentuje nam swoje prace tworzone w przeciągu ostatnich lat. Przygodę z rysowaniem rozpoczął w 2008r. Do tej pory jego ulubionymi narzędziami są ołówki i długopisy, a najbardziej przemawiającym nośnikiem jest kartka papieru. Z czasem w swoje prace zaczął wplatać inne techniki, takie jak grafika komputerowa czy non-camera. Teraz, będąc uczniem ZSEL ma duże pole do popisu - może swobodnie promować swoje prace i rozwijać się dalej.

Większość prac inspirowana jest snami, dlatego też w jego rysunkach znajdziemy dużo onirycznych krajobrazów i portretów. Gdy nie ma spontanicznych pomysłów, powstają projekty zmierzające w stronę fotorealizmu i pozwalające doskonalić technikę. W galerii znajdują się pierwsze prace graficzne z lat 2008-2010, skany klisz i najnowsze dokonania.

Oprócz tego Jakub interesuje się animacją poklatkową i grafiką trójwymiarową - Zapraszamy do obejrzenia jego filmiku animowanego na konkurs MillionYou wykonanego wyżej wymienionymi technikami.


do góry

 

© Copyright Zespół Szkół Elektrycznych 2020

Technikum nr 4, Szkoła Branżowa I Stopnia nr 3