Znajdź wiadomość

Wyszukiwanie według nagłówków i treści

Odwiedzin:
dziś 17, wszystkich 2793944, online 1

Strona załadowała się
w 0.01078391 s
zużywając 1,15 MB

 

 
W królewskich komnatach - ELEKTRYK wśród najlepszych.

 

28 maja Arkady Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Prezentacje Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Najaktywniejsi uczniowie z całej Polski zostali zaproszeni do zaprezentowania efektów swojej całorocznej pracy. Wyróżniona tam praca Zespołu Szkół Elektrycznych z Włocławka to 5 modułowy projekt dotyczący włocławskiego środowiska lokalnego pt: Przeszłość, współistnienie, kultura, religia, teraźniejszość - przez pryzmat sylwetek włocławian.

Wśród gości minister edukacji narodowej Krystyna Szumilas, podkreślała istotną rolę prezentowanych projektów w procesie edukacji mówiąc: Projekt edukacyjny jest narzędziem, który przygotowuje młodych ludzi do pracy z dorosłymi. Uczy pracy zespołowej. Uczy przede wszystkim uzgodnienia pewnych poglądów, poszukiwania i dochodzenia do rozwiązania danego problemu, a to jest to, czego najbardziej nam, społeczeństwu polskiemu, potrzeba.

Zespół projektowy Elektryka reprezentowali: Koordynator projektu Agnieszka Chmielewska oraz uczniowie: Marek Nakonieczny z III Te, Mateusz Pakulski z III Ta, Lidia Kurzawska z I Te i Maciej Lisowski z I Tc.


Do góry  | Powrót do aktualności

© Copyright Zespół Szkół Elektrycznych 2020

Technikum nr 4, Szkoła Branżowa I Stopnia nr 3