Wyróżnienie w Muzycznych Pejzażach.

Zespół muzyczny Obwód wziął udział w I Wojewódzkim Przeglądzie Muzycznym Muzyczne Pejzaże, który odbył się 19 kwietnia w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim. Uczestnicy zjechali się z całego województwa. Spośród dwudziestu dwóch uczestników szkolny zespół z ELEKTRYKA zdobył wyróżnienie. Chłopaki zagrali własny utwór pt. "Ona", który bardzo spodobał się publiczności i jury. Jednym z jurorów był gitarzysta zespołu "Zdrowa woda". Zespół zagrał w składzie: Damian Kurowski (wokal), Wojciech Kaniewski (gitara prowadząca + wokal), Jacek Guziejewski (gitara rytmiczna), Dariusz Gorgoń (bas), Dominik Przekwas (perkusja). Opiekunem zespołu jest Paweł Wiśniewski. Grand Prix przeglądu zdobyła Natalia Młodzik, która wykonała "Przekleństwo Millhaven", pokazując doskonałą grę aktorską i wykonanie wokalne. W czasie obrad jury uczestnicy spontanicznie zebrali się na Jam Session aby wspólnie pobawić się muzyką. Motywem przewodnim wśród uczestników zostało: "Tralalala...".

Przy okazji chcieliśmy przypomnieć o happeningu Czołg, jaki zespół Obwód zorganizował w ramach walki ze złymi mocami zaniku amperów.