Gala Laureatów i Finalistów Olimpiad Przedmiotowych.
25. 06. 2013

21 czerwca 2013 r. w sali konferencyjnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, odbyła się Gala Laureatów i Finalistów Olimpiad Przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013 ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Podczas gali Kujawsko Pomorski Kurator Oświaty p . Anna Łukaszewska i Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Zbigniew Ostrowski wręczyli dyplomy dla laureatów, pamiątkowe statuetki, dyplomy dla opiekunów oraz wyróżnienia dla najlepszych szkół. Wśród uczniów Elektryka wyróżnieni zostali: Hubert Bakalarski, Kamil Zabost, Sławomir Królikowski, Kamil Mularski, Marcin Uzarski, Marek Pawłowski, Bartosz Cichocki, Andrzej Wąsowski. Dyplomy dla nauczycieli otrzymali: p. Andrzej Aftański, p. Tadeusz Chojecki, p. Piotr Misiak, p. Wojciech Syska. Szkołę reprezentowali zastępca dyrektora p. Sławomir Grzegorzewski i nauczyciel przedmiotów zawodowych p. Piotr Misiak.