Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie i dwa wyróżnienia.
29. 05. 2013

23 maja 2013 r. w murach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa kujawsko-pomorskiego. Problematyka tegorocznej edycji konkursu dotyczyła: "Dyskryminacji osób z jakiejkolwiek przyczyny. Założenia a stan rzeczywisty." W konkursie udział wzięło 46 osób z terenu województwa. Polegał on na przygotowaniu pracy pisemnej na w/w temat. Organizatorem konkursu był Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Piotr Całbecki. 2 wyróżnienia w konkursie przypadły: Kamilowi Andrzejewskiemu i Sebastianowi Szymańskiemu uczniom klasy II TD w zawodzie technik informatyk, którzy otrzymali nagrody książkowe. Opiekunem uczniów była p. Dorota Chmielewska.