Koszykarze Elektryka znów na podium!
03. 03. 2013

25 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Elektrycznych odbyły się finały SZS mistrzostw miasta w piłce koszykowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Liceum Ziemi Kujawskiej, którzy w finale gładko pokonali II LO im. Mikołaja Kopernika 63:52. Mecz o trzecie miejsce wygrali zawodnicy Zespołu Szkół Elektrycznych, pokonując IV LO 48:35. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały pucharami oraz dyplomami ufundowanymi przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Opiekunowie zespołów wybrali również najlepszego zawodnika turnieju, którym został Norbert Leśniewski z LZK. Dużą niespodzianką był udział w zawodach koszykarzy Anwilu, którzy ufundowali nagrody rzeczowe najlepszym zawodnikom finału.
Reprezentacja "Elektryka" zdobyła trzecie miejsce i awansowała do ćwierćfinałów mistrzostw województwa, które odbędą się w naszej szkole 11 marca 2013. Na ogromne podziękowania zasługują również kibice, którzy dopingowali zawodników "Elektryka" podczas każdego meczu.
W zawodach Zespół Szkół Elektrycznych reprezentowali: KONRAD MAJEWSKI,KAMIL BORKOWSKI,STEFAN TOPIĆ,DAMIAN LEWANDOWSKI,BARTŁOMIEJ WASIELEWSKI,MICHAŁ WÓJCIK,MATEUSZ KUBERSKI,KACPER SADOWSKI,PRZEMYSŁAW MOSSAKOWSKI,RAFAŁ CHRUPEK,ŁUKASZ PRZYBYŁOWSKI,JAKUB SNOPKOWSKI,JAKUB KOWALEWSKI opiekunem drużyny oraz koordynatorem rozgrywek jest pan Jacek Wieczorek.