ELEKTRYCY liderami Europy!
13. 05. 2013

8 maja w holu budynku Wzorcowni odbył się włocławski finał konkursu "Liderzy Europy". W turnieju wzięły udział trzy drużyny wyłonione we wcześniejszych eliminacjach. Drużyna ELEKTRYKA znokautowała wręcz konkurencję wygrywając zdecydowanie cały turniej.

Celem projektu Gra Liderzy Europy jest edukacja młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, a także rozpowszechnianie wiedzy z zakresu ekonomii i finansów oraz promocja przedsiębiorczości.

Liderzy Europy to gra edukacyjna o charakterze ekonomiczno-finansowym dla młodzieży, która edukuje i rozwija, jest ciekawym narzędziem zdobywania wiedzy i przy okazji sprawia młodym ludziom wiele satysfakcji. Odbywa się w wirtualnym środowisku miast europejskich. Celem jest maksymalizacja oszczędności.

urniej zorganizowany był przez Stowarzyszenie Obywateli Projekt Włocławek, a realizowany przez Bank Zachodni WBK S.A.

Opiekunami drużyny ZSEL i koordynatorami eliminacji szkolnych byli: p Maciej Rakowski i p. Kamil Zapała.