Finał konkursu "Najciekawsza praca elektroniczna - IV edycja".
29.04.2013

W dniu 18 kwietnia 2013 roku w Centrum Doskonalenia i Edukacji odbył się uroczysty finał konkursu "Najciekawsza praca elektroniczna" - czwarta edycja. Jury konkursu wytypowało następujących laureatów:

• I miejsce - Dawid Walter, uczeń klasy II Tb ZSEl za pracę pt. "Cewka Tesli",
  • II miejsce - Łukasz Derbin, uczeń klasy II Tb ZSEl za pracę pt. "Wzmacniacz akustyczny",
  • III miejsce - Patryk Hołtyn, uczeń klasy II Tb ZSEl za pracę pt. "Kostka LED",
  • Wyróżnienie - Oliwia Zamrzycka i Urszula Szczepańska, uczennice klasy 2 Gimnazjum nr 3 za pracę pt. "Formy energii odnawialnej",
  • Wyróżnienie - Hubert Bakalarski, uczeń klasy IV Ta ZSEl za pracę pt. "Wykrywacz wyładowań atmosferycznych".

Na uroczystość przybyli nagrodzeni uczniowie, II Zastępca Prezydenta Miasta ds. społecznych pani Wanda Muszalik, Kierownik Referatu Oświaty Urzędu Miasta pani Wanda Szczygielska, dyrektor CDiE pan Zbigniew Suszyński, przedstawiciel firmy WIKA POLSKA S.A. pan Marek Cichowicz, dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych pan Piotr Człapiński, wicedyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych pan Sławomir Grzegorzewski, nauczyciele Zespołu Szkół Elektrycznych i Gimnazjum Nr 3 pani Beata Buława i pani Anna Kotwicka oraz koordynator konkursu pani Aneta Politańska. Po wręczeniu laureatom konkursu nagród i dyplomów na wszystkich czekał słodki poczęstunek.