Nakręcona Ekonomia na trzecim miejscu!
03.02.2013

Miło nam poinformować, że film nakręcony przez ucznia naszej szkoły - Kamila Zabosta, przy współudziale Przemka Graczyka (obaj to uczniowie klasy IIITf uczący się w zawodzie Technik teleinformatyk) i Pauliny Bartnickiej (Paulina jest uczennicą Liceum im. Mikołaja Kopernika) zajął trzecie w konkursie "Nakręcona ekonomia 2". Konkurs przeznaczony był tylko dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Polegał na nakręceniu filmu inspirowanego jednym z trzech zagadnień ekonomicznych zaproponowanych przez autorów konkursu. Autorzy filmu wybrali temat: "Pomnażamy pieniądze, czyli jak racjonalnie inwestować środki finansowe". Łączna pula nagrody za uzyskanie 3 miejsca wyniosła 10 tys zł. Warto wspomnieć, że wcześniej uczeń Kamil Zabost zdobywał już nagrody za filmy, i że wraz z dwoma innymi kolegami wygrał "Turniej umiejętności zawodowych" zorganizowany w ramach projektu Szkoła innowacyjna i konkurencyjna. Konkurs dofinasowany był ze środków Narodowego Banku Polskiego. Opiekunem był pan Tadeusz Wojciechowski.