II międzyszkolny konkurs Wiedzy o krajach niemeckojęzycznych.
07.03.2013

8 lutego 2013 r. w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku odbył się drugi etap Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla uczniów szkół średnich. Zespół Szkół Elektrycznych reprezentowało sześciu uczniów klas drugich, którym udało się przejść pomyślnie przez pierwszy etap - szkolny, który miał miejsce 14 grudnia 2012 r. Byli to: Adam Błaszczyk, Bartosz Cichocki i Paweł Rybarski z kl. II Tb oraz Łukasz Dankowski, Przemysław Kopaczewski i Krzysztof Wiśniewski z kl. II Td. W wyniku intensywnych zmagań nad rozwiązywaniem testu krajoznawczego najlepszy z naszych uczniów okazał się Bartosz Cichocki, który zajął czwarte miejsce w konkursie, wyróżniony został również Paweł Rybarski. Bartosz i Paweł otrzymali w nagrodę drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Udział w konkursie był nie tylko okazją do znacznego poszerzenia wiedzy ogólnej, również okazją do nawiązania nowych znajomości. Pozytywny nastrój udzielił się uczestnikom konkursu nie tylko za sprawą nieco innej niż zwykle formy zajęć, ale również przepięknej aury tego dnia. Uczestnikom i laureatom konkursu gratulujemy zaangażowania i sukcesów! Opiekę nad młodzieżą sprawowała p. Beata Buława.