Puchar jest nasz!
20. 05. 2013

"PUCHAR JEST NASZ.." Takimi słowami kibice dopingowali Reprezentację Zespołu Szkół Elektrycznych w piłce nożnej, która 15.05.2013r grała mecze finałowe o Mistrzostwo Miasta. Zanim jednak do tego doszło "Elektryk" musiał rozegrać mecze grupowe. Rywalizacja o wejście do finałów Mistrzostw Miasta przebiegała w dwóch grupach. Reprezentacja ZSEl w swojej grupie pokonała Zespół Szkół Budowlanych 3:0, Zespół Szkół Samochodowych 2:0, Zespół Szkół Technicznych 2:1 i zremisowała z Zespołem Szkół Akademickich 2:2 kończąc rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu. Do rozgrywek finałowych awansowały po dwie najlepsze drużyny z dwóch grup. W półfinale "Elektryk" zmierzył się z LMK pokonując ich 1:0. W meczu finałowym Reprezentacja Szkoły spotkała się z IV LO i WYGRAŁA 3:1 broniąc tym samym tytułu Mistrza Miasta.

Duże podziękowanie dla kibiców i opiekuna pana mgr Michała Maja za zorganizowanie bardzo głośnego i kulturalnego dopingu dla Reprezentacji "Elektryka".

Skład Reprezentacji: Piotr Podufalski, Dariusz Fedeczko, Piotr Kulpa, Łukasz Zajączkowski, Jakub Stępczyński, Łukasz Stocki, Kamil Chlebowski, Radosław Chlebowski, Dawid Ochmański, Mateusz Rokicki, Mateusz Mikulski, Igor Bącela, Cezary Dobruń, Piotr Krawczyk, Bartek Ratajczyk, Konrad Błaszczyk i Kacper Pilak.

Opiekun Reprezentacji: mgr Łukasz Mikołajczak