Ranking szkół średnich.
27. 05. 2013

27 maja na łamach Gazety Pomorskiej ukazał się artykuł zawierający zestawienie wyników egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych za rok 2012 uzyskanych przez absolwentów szkół z województwa kujawsko-pomorskiego. Ranking uwzględnia obowiązkowe egzaminy pisemne z języka polskiego, matematyki i języków obcych. W grupie techników Zespół Szkół Elektrycznych zajął 1 miejsce w regionie włocławskim i 3 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim zaraz po Technikum Elektronicznym w Bydgoszczy i Technikum w ZSE w Grudziądzu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie "Gazety pomorskiej"

Warto wspomnieć, że w podrankingu maturalnym "Perspektywy 2013" w kategorii technikum, gdzie uwzględniono wszystkie egzaminy maturalne Technikum w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku uzyskało 1 miejsce we Włocławku, 2 w województwie kujawsko-pomorskim oraz 12 miejsce w Polsce.
Za wynik uzyskany w Ogólnopolskim Rankingu Techników 2013 fundacja Edukacyjna "Perspektywy" nadała Technikum w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku tytuł "Złotej Szkoły 2013".

Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie "Perspektyw"