Konkurs wiedzy o Samorządzie terytorialnym - ELEKTRYCY na podium.
21.03.2013

21 marca 2013 roku w V Liceum Ogólnokształcącym im. Roberta Schumana we Włocławku odbył się konkurs wiedzy i umiejętności dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Włocławka.

Konkurs składał się z dwóch etapów:

• pierwszy zespołowy - zadania na tym etapie były rozwiązywane wspólnie przez 3 osoby
  • drugi indywidualny - polegał na rozwiązaniu testu wiedzy na temat samorządu terytorialnego w Polsce.

W eliminacjach udział wzięło 7 trzyosobowych drużyn. ZS Elektrycznych reprezentowali: Dawid Szpryngiel kl. III TD, Dawid Szczupakowski kl. III TD (opiekun p. Dorota Chmielewska), Piotr Podufalski kl. I TA (opiekun p. Agnieszka Chmielewska), którzy w rywalizacji zespołowej zajęli II miejsce. Indywidualnie Dawid Szpryngiel z klasy III TD, zajął I miejsce.