Zwycięstwo koszykarzy w turnieju w PWSZ.
13. 05. 2013

Drużyna koszykarzy Zespołu Szkół Elektrycznych wystąpiła w cyklicznym turnieju organizowanym przez PWSZ we Włocławku. W zawodach brały udział zespoły szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci PWSZ. Drużyna "Elektryka" okazała się bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze. W decydującym spotkaniu które stało na wysokim poziomie koszykarze "Elektryka" pokonali zaledwie dwoma punktami zespół gospodarzy PWSZ a punkty na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach spotkania zdobył Konrad Majewski z klasy IIITB, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Wyniki:

• ZS Elektrycznych - PWSZ 48 - 46
  • PWSZ - ZS budowlanych 51 - 25
  • ZS Elektrycznych - ZS Budowlanych 58 - 23

Zespół Szkół Elektrycznych reprezentowali: KONRAD MAJEWSKI,KAMIL BORKOWSKI, DAMIAN LEWANDOWSKI,BARTŁOMIEJ WASIELEWSKI,MATEUSZ KUBERSKI,KACPER SADOWSKI,RAFAŁ CHRUPEK,JAKUB SNOPKOWSKI opiekunem drużyny jest: Jacek Wieczorek.