Znajdź wiadomość

Wyszukiwanie według nagłówków i treści

Odwiedzin:
dziś 10, wszystkich 2789111, online 3

Strona załadowała się
w 0.00778699 s
zużywając 1,15 MB

 

 
Turniej Umiejętności Zawodowych zawojowany!
07. 12. 2012

 

18 grudnia br. siedzibie włocławskiej firmy elektronicznej Renex, odbył się Turniej Umiejętności Zawodowych w zawodzie technik teleinformatyk. W turnieju brały udział trzy zespoły uczniów reprezentujące szkoły: z Torunia, Inowrocławia oraz z Włocławka.
Turniej składał się z dwóch części teoretycznej i praktycznej.
Jury turnieju stanowili przedstawiciele włocławskich pracodawców reprezentujące firmy: Renex, Centrum Komputerowe oraz Zakład Systemów Komputerowych ASKI.
Po zaciętej walce 1 miejsce uzyskali uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku w składzie: Mateusz Łyszkiewicz, Bartłomiej Rejmicz, Kamil Zabost, 2 miejsce uzyskała drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Inowrocławia w składzie: Łukasz Kucharski, Daniel Kukuczka, Marek Kłos a trzecie uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Toruniu w składzie: Marek Ochab, Daniel Kaniecki, Krystian Bartoszyński. Zarówno szkoły jak i uczniowie biorący udział w turnieju otrzymali nagrody o charakterze teleinformatycznym.
Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Toruniu, które prowadzi w partnerstwie z Urzędem Miasta Włocławek projekt unijny "Szkoła innowacyjna i konkurencyjna - dostosowanie oferty szkolnictwa zawodowego do wymagań lokalnego rynku pracy", realizowany w Zespole Szkół Elektrycznych. Zwycięską drużynę do turnieju przygotowywali: p. Jarosław Dąbrowski i Andrzej Krieger


Do góry  | Powrót do aktualności

 

© Copyright Zespół Szkół Elektrycznych 2020

Technikum nr 4, Szkoła Branżowa I Stopnia nr 3