Energia elektryczna w przyszłości. Wizja roku 2050.
05. 11. 2012

Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych biorący udział w konkursie "Energia elektryczna w przyszłości. Wizja 2050" organizowanym przez Grupę Energa S.A. oraz wydawcę Kwartalnika Energetyków "Acta Energetica" zostali obdarowani upominkami za zaangażowanie i wkład pracy włożony w realizację projektów. Firmowe gadżety zostały wręczone przez Pana Dyrektora Piotra Człapińskiego wraz z podziękowaniami oraz zachętą do startu w kolejnych edycjach konkursu.

Szkołę reprezentowali:

• Opiekun zespołu: Jarosław Dąbrowski
  • Członkowie zespołu: Przemysław Graczyk, Mateusz Łyszkiewicz, Bartłomiej Rejmicz (klasa IIITF)
  • Opiekun zespołu: Jacek Kandyba
  • Członkowie zespołu: Hubert Bakalarski IVTA, Damian Chojnacki IVTA, Łukasz Dondalski IVTA

Warto przypomnieć, że laureatami konkursu byli również uczniowie naszej szkoły: Adrian Wójcik i Błażej Walczak - absolwenci klasy elektronicznej oraz Sławomir Królikowski uczeń klasy o profilu technik teleinformatyk (Relacja z finału).