Wygrali! Zostali przeszkoleni..
06. 05. 2016

Pod koniec kwietnia finaliści konkursu „Moja Szkoła Liderem w BHP” oraz uczniowie klasy czwartej kształcący się w zawodzie technik elektryk wzięli udział w szkoleniu dotyczącym sprawdzeń odbiorczych w instalacjach elektrycznych. Szkolenie poprowadził pan Lech Dziewierz kierownik Zakładu Szkolenia Centralnego Ośrodka Szkoleń i Wydawnictw Stowarzyszenia Elektryków Polskich. W trakcie szkolenia uczniowie w bardzo interesujący sposób zostali zapoznani z najnowszymi przepisami dotyczącymi przeprowadzania pomiarów i sprawdzeń w elektrycznych instalacjach odbiorczych oraz rodzajami i metodami wykonywanie tych pomiarów.

Szkolenie było nagrodą jaką zdobyli uczniowie Elektryka za 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie „Moja Szkoła Liderem w BHP”. Głównym celem konkursu było sprawdzenie znajomości zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Drużynę Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku tworzyli tegoroczni maturzyści: Adam Bukowski, Szymon Grzelak, Mateusz Tomczak oraz opiekun p. Maciej Rakowski – nauczyciel przedmiotów zawodowych.