w 0.00732017 s

Finał EUKLIDESa w Cieszynie.
24. 03. 2016

Krzysztof Mularski uczeń klasy II Tb - technik elektronik brał udział XVII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Euklides", który odbył się w dniach 17 - 18 marca 2016 r. w Cieszynie. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.

W finale uczestniczyło 39 uczniów z Polski oraz z Litwy. Krzysztof zajął 21miejsce. Opiekunem ucznia na finale konkursu był p. Maciej Stasiak, natomiast do konkursu Krzysztof przygotowywał się pod kierunkiem p. Krzysztofa Marszałkowskiego.

Gospodarzem konkursu był Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej w Cieszynie, który zapewnił wszystkim uczestnikom ciekawy program m.in. Zwiedzanie Zamku w Cieszynie i uroczego starego miasta z ciekawymi zabytkami.