dziś 18, wszystkich 2772000, online 27

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.
24. 05. 2016

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, który organizuje cyklicznie IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku. Po pierwszym – szkolnym etapie konkursu, który odbył się 28.04.2016 r. wyłonione zostały trzy osoby, które najlepiej rozwiązały test konkursowy i wzięły udział w kolejnym – międzyszkolnym etapie 10.05.2016 r. W tej części konkursu młodzież Zespołu Szkół Elektrycznych okazała się być bezkonkurencyjna. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wszystkie trzy pierwsze miejsca przypadły naszym uczniom. I miejsce zajął Konrad Trawiński kl. II Te, II miejsce Bartłomiej Bajerowski kl. III Tb, III miejsce Karol Buława kl. III Ta. Wyróżnieni uczniowie otrzymali w nagrodę dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Trzeba jeszcze nadmienić, iż z roku na rok konkurs ten cieszy się rosnącą popularnością wśród uczniów ZSEl, co z nieukrywaną satysfakcją stwierdzić mogły panie uczące j. niemieckiego. Opiekę nad uczniami startującymi w konkursie sprawowała p. Beata Buława.