Znajdź wiadomość

Wyszukiwanie według nagłówków i treści

Odwiedzin:
dziś 7, wszystkich 2789084, online 2

Strona załadowała się
w 0.01025414 s
zużywając 1,15 MB

 

 
Poznajemy Ojcowiznę.
23. 03. 2016

 

17 marca 2016 r. w Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, odbyło się podsumowanie Młodzieżowego Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Ojcowiznę”. Ma on charakter cykliczny i odbywa się nieprzerwanie od 1994 roku. Jego głównym celem jest zachęcanie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowaniem Małych Ojczyzn, dziedzictwa czasów współczesnych. Jest on przeprowadzany w następujących typach szkół: podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Warunkiem udziału w eliminacjach jest samodzielne przygotowanie pracy konkursowej. Autor lub autorzy opisują w ciekawy sposób np. obiekty krajoznawcze, tradycje kulturowe, wydarzenia historyczne, wzbogacając opis własnymi zdjęciami, rysunkami, lub innymi materiałami dokumentacyjnymi. Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej oraz Prezydent Miasta Włocławek.

W konkursie uczestniczyli uczniowie „Elektryka”: Weronika Zając i Jakub Zborowski z kl. I TB kształcący się w zawodzie technik elektronik, którzy przygotowali pracę zespołową na temat „Kościółek na Diabełku jak ciekawy obiekt zabytkowy”, za którą otrzymali wyróżnienie. Opiekunem pracy konkursowej uczniów była p. Dorota Chmielewska.


Do góry  | Powrót do aktualności

 

© Copyright Zespół Szkół Elektrycznych 2020

Technikum nr 4, Szkoła Branżowa I Stopnia nr 3