dziś 18, wszystkich 2771994, online 21

Szymon Grzelak stypendystą Prezydenta Miasta Włocławek.
26. 06. 2016

21 czerwca br. w sali sesyjnej ratusza przy Zielonym Rynku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów przyznanych przez prezydenta miasta Pana Marka Wojtkowskiego uzdolnionym uczniom włocławskich szkół. Jednym z wyróżnionych był Szymon Grzelak tegoroczny maturzysta – absolwent Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku. Szymon uzyskał w tym roku szkolnym najwyższą średnią ocen, tytuł technika informatyka, został także finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości, blok "B" – Wynalazczość oraz finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach i Wolnościach Obywatelskich. Na uroczystościach nie zabrakło opiekunów: p. Doroty Chmielewskiej i p. Wojciecha Syska oraz dyrektora szkoły p. Piotra Człapińskiego.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta Włocławek, przedstawiciele Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Radni Rady Miasta Włocławek oraz rodzice stypendystów.

Stypendia otrzymały 23 osoby: 9 uczniów ze szkół podstawowych, 8 gimnazjalistów i 6 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Gratujemy Szymonowi i życzymy trafnego wyboru studiów.