dziś 18, wszystkich 2771995, online 22

ELEKTRYK z tytułem „Szkoły z Energią”.
19. 04. 2016

Spółka Akcyjna ELEKTROBUDOWA przyznała Zespołowi Szkół Elektrycznych we Włocławku tytuł „Szkoły z Energią”. Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku od kilku lat współpracuje z Elektrobudową, która stwarza miejsca pracy dla absolwentów, kształcących się w zawodach elektrycznych. Zatrudnienie absolwentów technikum i zasadniczej szkoły zawodowej, stwarza możliwość dalszego rozwoju w karierze zawodowej i powoduje, że absolwentom Elektryka nie grozi bezrobocie. W ubiegłym roku m in. przy aktywnej działalności szkoły wszyscy chętni absolwenci podjęli pracę w wyuczonych lub pokrewnych zawodach.

ELKTROBUDOWA S.A. w swoim wyróżnieniu zaznaczyła, że Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku dobrze przygotowuje do zawodu elektryka, stawia na praktykę, pomaga absolwentom w wejściu na rynek pracy oraz kształci najlepszych uczniów.

ELEKTROBUDOWA S.A. jest liderem wśród polskich firm pracujących na rzecz elektroenergetyki. Świadczy kompleksowe usługi, realizując inwestycje związane z przemysłem energetycznym, petrochemicznym, wydobywczym oraz budownictwem obiektów użyteczności publicznej w systemie pod klucz. ELEKTROBUDOWA S.A. jest producentem urządzeń elektroenergetycznych rozdzielnic i aparatury rozdzielczej wysokich, średnich i niskich napięć oraz stacji i systemów elektroenergetycznych. ELEKTROBUDOWA S.A. istniejąca od ponad 60 lat na rynku brała udział w budowie niemal wszystkich elektrowni i elektrociepłowni w Polsce oraz bardzo wielu na świecie.