Z „Infosukcesu” na Politechnikę Łódzką.
21. 03. 2017

17 marca 2017 r. na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces”. Miło nam poinformować, że czterech uczniów Technikum Elektrycznego :Michał Kaczmarek (kl. ITB), Piotr Marciniak (kl.I TD), Tomasz Rocławski(kl. III TB) i Rafał Rożek (kl. III TC) zakwalifikowało się do ścisłego finału tego konkursu i tym samym otrzymało prawo do ubiegania się o indeks Politechniki Łódzkiej z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego. Konkurs składał się z dwóch etapów - pierwszy w którym trzeba było wykazać się ogólną wiedzą z programowania i drugi w którym finaliści, w określonym czasie musieli napisać grę wg złożeń podanych przez organizatorów. Należy dodać, że do ścisłego finału awansowało tylko 14 uczestników (w tym czterech z „Elektryka”!). Uczniów przygotowali: Stanisław Bordoszewski, Wojciech Kaczmarek i Tomasz Maciejewski.