w 0.00770187 s
zużywając 1,15 MB

Sukces siatkarzy Elektryka!
04. 03. 2017

23 lutego zespół siatkarzy z naszej szkoły brał udział w finałowej rozgrywce o Mistrzostwo Włocławka szkól ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej. Turniej rozgrywany był w Zespole Szkól Samochodowych, której to drużyna zdobyła tytuł mistrza w ubiegłym roku. W pierwszym meczu półfinałowym nasi zawodnicy spotkali się z zespołem z LZK wygrywając ten pojedynek 2:0 i tym samym uzyskując awans do ścisłego finału. W meczu o Mistrzostwo Miasta zmierzyliśmy się z gospodarzami. Pojedynek trwał dwa sety, w czasie których nasi uczniowie wykazali się wielką wolą walki i przemyślanymi akcjami tworząc w pełni zgrany zespół. Pozwoliło to pokonać Zespół Szkół Samochodowych na własnym boisku 2:0 w setach 25:22 i 25:16.