Paulina finalistką VII edycji ogólnopolskiej Olimpiady.
13. 04. 2017

Paulina Szostek – uczennica klasy drugiej Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, kształcąca się w zawodzie technik informatyk, znalazła się wśród finalistów VII edycji ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. Finały olimpiady odbędą się w dniach 22–23.04.2017 roku w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Organizatorem olimpiady jest Komitet Główny Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu Zarządzaniu Karierą Zawodową działający przy Stowarzyszeniu Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Olimpiada zaliczana jest do kategorii olimpiad interdyscyplinarnych.

Opiekunem uczennicy jest mgr Tadeusz Wojciechowski – nauczyciel zajęć przedsiębiorczości.

Paulina Szostek jest tegoroczną stypendystką Prezesa Rady Ministrów.