Prymusi z „Elektryka” otrzymali stypendia.
06. 04. 2017

4 kwietnia 2017 roku we Włocławku odbyła się konferencja naukowa dla najlepszych stypendystów programu Prymus Pomorza i Kujaw, skierowana dla uczniów techników Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Najlepszym stypendystą programu Prymus Pomorza i Kujaw został Piotr Marciniak uczeń klasy pierwszej Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, kształcący się w zawodzie technik informatyk. Stypendia naukowe otrzymali również inni uczniowie „Elektryka” klas pierwszych: Michał Kaczmarek i Alan Mazurek - technicy elektronicy oraz Bartosz Malendowicz - technik informatyk.

W uroczystości wręczenia stypendiów udział wzięli: p. Sławomir Kopyść - członek Zarządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego, p. Domicela Kopaczewska – dyrektor Departamentu Edukacji Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego, p. dr Marek Wojtkowski – prezydent Miasta Włocławek, p. dr Małgorzata Legędź–Gałuszka - Rektor PWSZ we Włocławku, p. Agnieszka Białopiotrowicz – dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Włocławek, p. Jolanta Kaczmarek – inspektor w Wydziale Edukacji Urzędu Miasta Włocławek, pracownicy naukowi PWSZ we Włocławku, pracownicy Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, dyrektorzy szkół, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele techników z województwa kujawsko-pomorskiego.

Projekt stypendialny Prymus Pomorza i Kujaw prowadzony jest przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego p. Piotra Całbeckiego oraz Departament Edukacji Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.