w 0.01019883 s

Włocławski ELEKTRYK doceniony przez Kuratora Oświaty.
30. 01. 2017

27 stycznia 2017 r. w Bydgoszczy odbyło się Wojewódzkie podsumowanie Ogólnopolskiego Rankingu PERSPEKTYWY 2017. Zaproszono delegacje ze szkół, które znalazły się w „Złotej Setce” Rankingu. Szkoły otrzymały z rąk p. Marka Gralika, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy nagrody rzeczowe oraz listy gratulacyjne.

Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, plasując się na 47 miejscu w Polsce po raz kolejny uzyskało tytuł „Złotej Szkoły”. Włocławski Elektryk reprezentowany był przez dyrektora - Piotra Człapińskiego, wicedyrektora - Krzysztofa Marszałkowskiego oraz uczennicę Paulinę Szostek – tegoroczną stypendystkę Prezesa Rady Ministrów.

Na uroczystości Urząd Miasta Włocławek reprezentowała p. Jolanta Kaczmarek – inspektor w Wydziale Edukacji. Część artystyczną uroczystości uświetnił występ orkiestry Zespołu Szkół Elektronicznych z Bydgoszczy.