Wręczenie nagród w konkursie dla uczniów klas gimnazjalnych.
21. 05. 2018

18 maja 2018 r. w trakcie "Drzwi Otwartych" w Zespole Szkół Elektrycznych nastąpiło uroczyste wręczenie nagród w konkursie informatycznym dla uczniów gimnazjum. Tematem XVIII edycji konkursu były ""Mój region u progu niepodległości - sto lat niepodległej Polski"". W ciągu osiemnastu edycji konkursu otrzymaliśmy i sprawdziliśmy ponad 700 prac.

Nagrody uzyskali:

• I miejsce Katarzyna Jaroszewska - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie (opiekun: p. Magdalena Marczak),
  • II miejsce Zuzanna Nowak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie (opiekunowie: p. Beata Wyborska, Janusz Graczyk),
  • III miejsce Sebastian Grabowski - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku (opiekun: p. K.Jarębski).

Ponadto przyznano wyróżnienia z nagrodami dla: Katarzyny Przepiórskiej oraz Aleksandry Kazaneckiej, uczennic Szkoły Podstawowej nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku (opiekun: p. Anna Adamczyk).

Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych z Włocławka i okolic. Fundatorami nagród są (alfabetycznie): Bonus-Serwis S.C. we Włocławku, Marcin Łazarski Centrum Komputerowe z Włocławka, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu.

Autor: p. K. Augustyniak