Uroczystość ślubowania klas pierwszych.
21. 11. 2017

13 listopada w ELEKTRYKU odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych połączona z przekazaniem sztandaru. Przedstawiciele najmłodszych klas uroczyście przyrzekali rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia Zespołu Szkół Elektrycznych, godnie reprezentować szkołę i dbać o jej dobre imię.

Uroczystości ślubowania towarzyszył występ z okazji Święta Niepodległości - 11 listopada, którego hasłem był fragmentu utworu muzycznego "Wolność kocham i rozumiem". Uczniowie – aktorzy przedstawili dwa sposoby myślenia o wolności i jej zaletach. Lektor z multimedialnego muzeum historii omówił drogi narodu polskiego od I rozbioru do odzyskania niepodległości.

Całość przedstawienia została oprawiona muzyką zaaranżowaną przez szkolny zespół muzyczny oraz odtworzonymi fragmentami nagrań.

Uroczystość ślubowania przygotowała p. Dorota Kwiatkowska a część artystyczną p. Magdalena Lewandowska i p. Beata Cieślak.