dziś 18, wszystkich 2771979, online 7

Samorząd Uczniowski u Wojewody Kujawsko-Pomorskiego.
23. 05. 2018

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się z wizytą do Bydgoszczy, gdzie przed urzędem wojewódzkim miało miejsce zasadzenie dębu niepodległości. Pod dębem zakopano kapsułę czasu, do której trafiły między innymi listy uczniów szkół naszego województwa do Polaków przyszłości. Również przedstawiciele Zespołu Szkół Elektrycznych umieścili w „kapsule” tekst dla przyszłych pokoleń – wiersz autorstwa Kacpra Lipskiego z klasy 3Te.

Po uroczystości i małym poczęstunku uczniowie mogli zwiedzić budynek urzędu wojewódzkiego. Wydarzenie, w którym wzięli udział jest częścią projektu: „Kujawsko-Pomorskie. Razem dla Niepodległej”. Naszą szkolę reprezentowali: Kacper Lipski (autor listu) i Patryk Karbowski (zastępca przewodniczącej SU).

Autor: p. T. Kleczewski