BohaterON
17. 09. 2018

10 września 2018 r. uczniowska reprezentacja Zespołu Szkół Elektrycznych pod opieką p. Betiny Balcerowskiej wzięła udział w akcji BohaterON, która ma na celu upamiętnienie żyjących Powstańców Warszawskich. Uczestnicy akcji wypisywali specjalne kartki pocztowe, które zostaną przekazane żyjącym bohaterom jako wyraz pamięci i wdzięczności za ich poświęcenie. Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji odbyła się w CK Browar B. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję osobistej rozmowy z Powstańcami Warszawskimi. Uroczystości towarzyszyła wystawa zdjęć autorstwa jednego z powstańców, prezentacja multimedialna, spotkania z grupą harcerzy, rekonstruktorów, modelarzy, których pasjonuje historia tamtego okresu. Akcja wysyłania kartek trwa do 2 października 2018 r. Kartki pobrane na poczcie można wysłać w wersji tradycyjnej lub elektronicznej. Ten symboliczny gest pamięci przynosi adresatom wiele radości i wzruszeń. Pamiętajmy o Powstańcach Warszawskich!