w 0.01209497 s

Włocławski „Elektryk” odebrał nagrodę.
03. 01. 2019

Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku zostało laureatem III edycji konkursu pn. „Potrzeby rynku pracy naszą misją”.

Przed przerwą świąteczną przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu przekazali na ręce dyrektora szkoły nagrodę w postaci bardzo dobrej klasy laptopa. Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku uzyskało także możliwość korzystania z tarczy -laureat konkursu: Potrzeby rynku pracy naszą misją.

Konkursowi patronowała Wojewódzka Rada Rynku Pracy, a współorganizatorami byli Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Celem konkursu było wyłonienie i promocja, spośród uczestników konkursu, tych szkół, które najpełniej realizują zadania związane z przygotowaniem uczniów do funkcjonowania na współczesnym rynku pracy.

Autor: p. P. Człapiński